Izi Oto Yikama

5
(5)

Buca Izi Oto Yikama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 3/19. Sk., Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Izi Oto Yikama Yol Tarifi

Izi Oto Yikama

Izi Oto Yikama Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 3/19. Sk., Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Izi Oto Yikama, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Izi Oto Yikama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Izi Oto Yikama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Izi Oto Yikama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Izi Oto Yikama ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Izi Oto Yikama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Izi Oto Yikama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Izi Oto Yikama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Izi Oto Yikama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Izi Oto Yikama Yorumları

  1. Sonunda geniş alana sahip bir araç yıkama yeri açıldı Bucada.. Begos organize ana giriş kapısının tam karşısında yer alan İzi, gece 21 e kadar açık. Ayrıca şirketlerin araçlarını motosikletle gelip alan vale servisi de bulunuyor. Tavsiye ederim

  2. Güzel hizmet ilgi var temiz ve ilgi alaka gügel hizmet en iyisi

  3. İlgi alaka çok iyi mükemmel hizmet herkesi beklerim tavsiye ederim

Yoruma kapalı.