Smyths

3.3
(41)

Smyths adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leipziger Pl. 12, Berlin – Germany

Telefon : 030 20603890

Smyths Yol Tarifi

Smyths

Smyths Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leipziger Pl. 12, Berlin – Germany olan Smyths, işletmesine 030 20603890 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Smyths ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Smyths yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Smyths hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Smyths ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Smyths ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Smyths için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Smyths bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Smyths sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 41

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Smyths Yorumları

 1. Bu da çocuklara yeni kurallar getiriyor.
  Korona testi negatif çıkan 18 yaş altı çocuklar girebilir.
  Giriş kapısının önündeydim ve herkesi gördüm.
  Bazı çocukların test yapılmadan içeri girmesine izin verilir.
  Bazıları değil. Bu nerede doğru ??????

 2. Güvenlik görevlilerinin ülke kurallarına uyması ve çocukların da negatif test yaptırmasına dikkatle bakması bence çok iyi. !!!!!
  Süper saygılı çalışanlar ve çalışanlar beni gerçekten övmeniz gerekiyor, geri geleceğim.

Yoruma kapalı.