Mein Haus Am See

4.3
(1749)

Mein Haus Am See adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brunnenstraße 197-198, Berlin – Germany

Telefon : 0163 5558033

Mein Haus Am See Yol Tarifi

Mein Haus am See

Mein Haus Am See Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brunnenstraße 197-198, Berlin – Germany olan Mein Haus Am See, işletmesine 0163 5558033 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mein Haus Am See ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mein Haus Am See yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mein Haus Am See hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mein Haus Am See ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mein Haus Am See ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mein Haus Am See için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mein Haus Am See bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mein Haus Am See sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 1749

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Mein Haus Am See Yorumları

  1. Çok güzel bir ortam. İçeçekler de ortalamanın çok üstünde değil. Rahat bir ortam. Gerilmenize gerek kalmadan sohbet edip arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Çalan müzikler de hiçbir zaman rahatsız edici değil.

  2. Cumartesi gecesi oradaydı. Harika bir akşam geçirdim. İçecekler de iyiydi, müzik de, ama fıçı bira o kadar lezzetli değildi ve tuvaletler o kadar temiz değildi.

  3. Çok iyi bir atmosfer, ancak personel gerçekten kolay değil.
    İncelemelerin ele alınması da yeniden gözden geçirilmelidir. Komik bir cevap her şey yolunda ve güzel, ama aynı zamanda ciddiye alınmalıdır.

  4. Muhteşem yerel. Harika hisler, bazen bir yer bulmak zor. Hizmet daha iyi olabilirdi ve sonra 5 yıldız alacaktı.

  5. Luogo molto bello e caratteristico! Bellissima la scelta delle scale come tavolini e divanetti, molto informali e piacevoli da vedere. Buon dj set com una dj bellissima. Prezzi nella norma e davanti alla metropolitana.

Yoruma kapalı.