Restaurant Merhaba

4.6
(186)

Restaurant Merhaba adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Haus der Demokratie, Greifswalder Str. 4, Berlin – Germany

Telefon : 030 48827940

Restaurant Merhaba Yol Tarifi

Restaurant Merhaba

Restaurant Merhaba Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Haus der Demokratie, Greifswalder Str. 4, Berlin – Germany olan Restaurant Merhaba, işletmesine 030 48827940 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Restaurant Merhaba ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Restaurant Merhaba yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Restaurant Merhaba hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Restaurant Merhaba ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Restaurant Merhaba ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Restaurant Merhaba için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Restaurant Merhaba bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Restaurant Merhaba sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 186

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Restaurant Merhaba Yorumları

  1. Hanımefendi ve kibar beyefendi o kadar arkadaş canlısıydı ki, neredeyse hiç yorum yapmayan ben, bu sefer bir şeyler yazmak zorunda kaldım.
    Servis harika, samimi ve çok accomodating. Yemekler çok otantik ve lezzetliydi ve burada kendinizi çok rahat hissediyorsunuz ve konuksever sahiplerle çevrilisiniz.
    Geri gelmekten mutluluk duyarız!
    Tepe!

  2. Harika kuzu yemekleri ve gerçekten güzel ve özenli bir hizmet – bu kesinlikle son sefer değildi!

  3. Çok iyi bir restoran yemek lezzetli ve kibar hizmet oldu.

  4. Sahibi çok dost canlısı ve nazik. Kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Gıda mükemmel. Oraya geri dönmeyi çok isterdin!

Yoruma kapalı.