Zwipf Coffee

4.4
(312)

Zwipf Coffee adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Charlottenstraße 75, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Zwipf Coffee Yol Tarifi

Zwipf Coffee

Zwipf Coffee Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Charlottenstraße 75, Berlin – Germany olan Zwipf Coffee, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zwipf Coffee ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zwipf Coffee yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zwipf Coffee hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zwipf Coffee ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zwipf Coffee ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zwipf Coffee için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zwipf Coffee bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zwipf Coffee sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 312

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zwipf Coffee Yorumları

 1. Berlinde yenilebilecek tatlılardan biri de Donut….Berlinerden sonra tabii ki. Kahve de çok güzeldi.

 2. Evin tadına bakmayı umuyordum ama çalışanlar o kadar yavaş hareket ediyorlardı ki, yemin edersiniz ki geriye doğru hareket ediyorlardı.

 3. Yulaf Düz Beyaz iyi oldu. Kızartmanın karakteri, iyi bir dokuya sahip olan sütten geldi.

  Kahveyle ilgili birkaç soru sorduktan sonra samimiyet biraz zorlandı ama herkesin iniş çıkışları var.

  Bana bir bardak musluk suyu vermedikten sonra beni kaybettin. Bir işletme olarak kârlı olmanız gerektiğini ve zamanların zor olduğunu anlıyorum, ancak bu sadece köşeleri kesiyormuşsunuz ve beni misafir olarak değil, sadece bir gelir kaynağı olarak görüyormuşsunuz gibi geliyor.

 4. Muhtemelen bölgedeki en iyi kahve. Cappucino burada favorim: zengin lezzet ve yapı. Baristalar harika bir iş çıkarıyor. Güzel hamur işleri seçimi.

 5. Bazı vegan olanlar da dahil olmak üzere birçok lezzet! Böyle bir uzay çağı!

 6. Çırpılmış kremanın bittiğini anlamadılar, bu yüzden milkshake biraz erirken yenisinin getirilmesi için fazladan 7 dakika beklemek zorunda kaldım. Komik bulmama rağmen ????

 7. Hepsi iyi. Kahve mükemmel değil ama atmosfer ve malzeme bunu telafi ediyor. Ama musluk suyu yok!? Sıradan adamlar, bu kahve dükkanı, insanların kahveden sonra su içmesi gerekiyor.

 8. güzel kahve dükkanı. Hafta sonu da çalışırlar mıydım?

  Dizüstü bilgisayarlar hakkındaki tüm kötü eleştiriler, insanların neden kafeye geldiğini gösteriyor. Bir ofise ihtiyacınız varsa kiralamanız yeterli. Orası saatlerce çalışılacak bir yer değil, sahibinin de biraz para kazanması gerekiyor.

 9. Çok kaba personel! Bir soru sorduğunda gözlerini devirip senden kurtulmak istiyorlar. Bu “dükkan için tercihen 0 yıldız

Yoruma kapalı.