Ra Ya Wellness Berlin

4.4
(61)

Ra Ya Wellness adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Anna-Louisa-Karsch-Straße 3, Berlin – Germany

Telefon : 030 28096878

Ra Ya Wellness Yol Tarifi

Ra-Ya Wellness

Ra Ya Wellness Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Anna-Louisa-Karsch-Straße 3, Berlin – Germany olan Ra Ya Wellness, işletmesine 030 28096878 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ra Ya Wellness ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ra Ya Wellness yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ra Ya Wellness hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ra Ya Wellness ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ra Ya Wellness ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ra Ya Wellness için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ra Ya Wellness bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ra Ya Wellness sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 61

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ra Ya Wellness Berlin Yorumları

  1. Bugün bir çift masaj için kocam oldu. Harikaydı. Çok iyi masaj, güzel bayanlar, iyi bir atmosfer. Bayanlar sorunlu bölgelere çok iyi cevap verdiler. Tekrar gidecek. TEŞEKKÜRLER!

  2. Her şeyden önce, toplu taşıma araçları ile kolay erişim. Çok atmosferik bir atmosfer, güler yüzlü hizmet, tam profesyonellik. Kocam ve ben çiftler için bir masaj aldı. Odada birbirlerine karşı iki yatak, rahatlatıcı bir müzisyen, loş bir oda vardı. Uzun yıllara dayanan deneyime sahip bayan masöz. Biz çok rahat hissediyorum ve kesinlikle geri olacak;)

  3. Buraya masaj için geldiğimden beri sağlık sorunları geri döndü. Oldukça Vietnamlı bir bayan tarafından tekmelendi. Lütfen dikkatli olun, orada bir masaj yapmanın iyi bir şey olduğunu sanmıyorum! Çok olumsuz

Yoruma kapalı.