Deniz Eczanesi

5
(6)

Deniz Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ufuk, İstiklal Cd. Pk:35370, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 80 26

Deniz Eczanesi Yol Tarifi

Deniz Eczanesi

Deniz Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ufuk, İstiklal Cd. Pk:35370, Buca – İzmir olan Deniz Eczanesi, işletmesine (0232) 452 80 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Deniz Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Deniz Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Deniz Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Deniz Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Deniz Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Deniz Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Deniz Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Deniz Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Deniz Eczanesi Yorumları

  1. Güler yüzlü, cana yakın ve hastalara karşı müşteri ilişkisi değilde tam bir sağlık kurumu rahatlığında olan bu eczane için teşekkürler

Yoruma kapalı.