Özel İlgi̇ Ağız Ve Diş Sağlığı Poli̇kiliniği

4.2
(5)

Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, Özel İlgi Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, Seyfi Demirsoy Cd. no:14/b, Buca – İzmir

Telefon : 0553 349 23 23

Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇ Yol Tarifi

ÖZEL İLGİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİNİĞİ

Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, Özel İlgi Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, Seyfi Demirsoy Cd. no:14/b, Buca – İzmir olan Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇, işletmesine 0553 349 23 23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel İlgi̇ Ağiz Ve Di̇ş Sağliği Poli̇ki̇ni̇ği̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Özel İlgi̇ Ağız Ve Diş Sağlığı Poli̇kiliniği Yorumları

  1. Fiyatlar gayet uygun doktorlar işinin ehli kendimi bildim bileli dişçi fobim var ama bu poliklinikte herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Polikinik sahibi aile sizi karşılıyor güzel insanlar pozitif enerji hakim polikliniğe. Sanırım bu yüzden fobimi aştım e tabi fiyatlarda biraz iyi olduğu için olabilir 🙂 gayet memnun kaldım. Komple dişlerimi protez kaplattım uzun süredir kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Tedaviye gittiğim diğer yerlere göre çok çok daha iyi. Tavsiye ederim. Tam istediğim gibi olması gerektiği gibi.

  2. Gerçekten çok teşekkür ederim çalışanlarına 6 yaşında yeğenimi götürdüm yeğen nekadar işlem yaptırmak istemese de ağlasa zirlasada doktorlar sabırlı davrandı ilgilendi işinin ehli doktorlar bizi sağlıklı dişlerle ayrilmamizi sağladı fiyat konusunda gerçekten çok yardımcı oldular Süleyman abime ayriyetten minnettarım ????

  3. Allah razı olsun doktorlarımız dan ve Alp beyden çok ilgili ve tecrübeli hocalarımız bi diş için ne gerekiyorsa özenerek tedavi uyguluyorlar fiyat konusunda da çok yardımcı oldular sağolsunlar

Yoruma kapalı.