Fitness First Berlin

4.2
(665)

Fitness First Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Jägerstraße 27, Berlin – Germany

Telefon : 030 47398260

Fitness First Berlin Yol Tarifi

Fitness First Berlin

Fitness First Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Jägerstraße 27, Berlin – Germany olan Fitness First Berlin, işletmesine 030 47398260 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fitness First Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fitness First Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fitness First Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fitness First Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fitness First Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fitness First Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fitness First Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fitness First Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 665

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Fitness First Berlin Yorumları

  1. Figürünüzle bir şeyler yapmak istiyorsanız doğru adres burası. Çalışan Ritchy, mükemmel irtibat kişisidir. Her şeyi çok net bir şekilde açıklıyor. Eğitimin sonunda ne yaptığınızı bilirsiniz. Bu yüzden benden 5 yıldız alıyor. Lütfen böyle devam et.

  2. Gendarmenmarkt üzerinde çok geniş, ferah stüdyo. 5 yıldır burada eğitim alıyorum ve genel olarak şikayet edecek bir şeyim yok. Özellikle ön bürodaki bayanlar olumlu bir şekilde vurgulanmalıdır. Ön planda neredeyse kulübün ruhu olan Svitlana var. Tüm konukları isimleriyle tanıyor, arkadaş canlısı, her zaman iyi bir ruh halinde ve çok yardımsever. Bu, antrenmandan önce bile sizi iyi bir ruh haline sokar!

  3. Stüdyo harika. Kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Seyirci hoş ve personel tamamen arkadaş canlısı ve iyi bir ruh halinde. Eğitmenler düzeltir ve motive eder. Özellikle Angie senden her şeyi alıyor. Eğitim bu şekilde gerçekten eğlenceli.

  4. Ne harika bir fitness stüdyosu. Personel çok cana yakın, ekipman birinci sınıf, havuz harika, mekan temiz, atmosfer harika… Çok bilgili ve motive edici olan Leo ile bir eğitim randevum vardı. Burası tavsiye ederim!

Yoruma kapalı.