Ohannes Burger Buca

3.9
(498)

Ohannes Burger Buca adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mah, Vali Rahmi Bey, 159. Sk. No:7/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 487 00 11

Ohannes Burger Buca Yol Tarifi

Ohannes Burger Buca

Ohannes Burger Buca İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mah, Vali Rahmi Bey, 159. Sk. No:7/A, Buca – İzmir olan Ohannes Burger Buca, işletmesine (0232) 487 00 11 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ohannes Burger Buca ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ohannes Burger Buca yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ohannes Burger Buca hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ohannes Burger Buca ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ohannes Burger Buca ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ohannes Burger Buca için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ohannes Burger Buca bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ohannes Burger Buca sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 498

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ohannes Burger Buca Yorumları

  1. Geçen gidip paket aldık çalışanlar maske takmıyor uyardım paket servis personeli takıyor dedi şaka gibi. Önemli olan buradayken yemek yaparken takmanız dedim umursamaz şekilde dikkate alırız dedi. Bu yüzden bir daha denemem lezzet orta zaten ona 3 yıldız verdim.

  2. Son dönemlerde gitmedim pandemi sebebiyle ama önceden yazacağım yorumu unutmuşum. Çünkü gerçekten muhteşem lezzetli hamburger yeme noktam. Özellikle ev yapımı mayonezini çok seviyorum.

  3. Hayatımda yediğim en kötü hamburgerdi. Ekmek bayatti. Köfte yanmıştı. Ohannes burgerinden çok okul kantinlerinde yapılan burgere benziyordu. Ki onlar bile daha lezzetlidir. Ayrıca hassas tartım olsaydı köftesinin 130 gram olmadığını da kanıtlardım. Verdiğimiz paraya yazık!

  4. 2 Saatte (şaka değil) bir tane hamburgeri getiremediler. Şubeyi arıyoruz açan yok. Parasını aldınız ortada ürün yok. Bir daha da vermem sipariş falan.

  5. Sipariş bekleme sürrsi ortalama 1 saat . Siparişi telefonda alan erkek arkadaşlar bazen çoook küstah . Bugün aldığın hamburger yarın hem gramaj hemde tat olarak değişiyor . Yapan kişinin çürük marulu içine koyarken görmemesi imkansız ama koyuluyor . Deneyin para kazanmayı hak eden bir işletme mi kendiniz karar verin …

Yoruma kapalı.