Gittis Bier Bar

4.3
(204)

Gittis Bier Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brückenstraße 13, Berlin – Germany

Telefon : 030 2793118

Gittis Bier Bar Yol Tarifi

Gittis Bier-Bar

Gittis Bier Bar Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brückenstraße 13, Berlin – Germany olan Gittis Bier Bar, işletmesine 030 2793118 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gittis Bier Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gittis Bier Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gittis Bier Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gittis Bier Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gittis Bier Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gittis Bier Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gittis Bier Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gittis Bier Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 204

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Gittis Bier Bar Yorumları

  1. Küçük ve eski bar Ortam çok güzel. tavsiye etmekten mutluluk duyarım

  2. Çok egzotik bir yer çünkü çok turistik ve sigara içilmiyor! Burası gerçekten keyif aldık, iyi karşılandık ve çok hoş vakit geçirdik. Öte yandan, biraz hazırlık gerektirir: iletişim Almanca olarak yapılır ve ödeme nakit olarak yapılır.

  3. Harika “yaşlı adam” barı. Gözünüzü iki kere kırpıştıracak fiyatlarla geleneksel Alman biraları. Şiddetle tavsiye edilir

Yoruma kapalı.