Neue Odessa Bar

3
(1049)

Neue Odessa Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Torstraße 89, Berlin – Germany

Telefon : 0171 9731570

Neue Odessa Bar Yol Tarifi

Neue Odessa Bar

Neue Odessa Bar Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Torstraße 89, Berlin – Germany olan Neue Odessa Bar, işletmesine 0171 9731570 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Neue Odessa Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Neue Odessa Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Neue Odessa Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Neue Odessa Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Neue Odessa Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Neue Odessa Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Neue Odessa Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Neue Odessa Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 1049

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Neue Odessa Bar Yorumları

  1. Oldukça kaba bir şekilde ayrılmamız istendi çünkü “sahibinin oturmak istediği masada oturuyorduk”. Gerçekten daha fazlasını söylemek zorunda değilsin.

  2. İmkansız vestiyer personeli, hanımefendi çok sinirlendi.
    İçecekler korkunç bir şekilde karıştı. 1 yıldız, çünkü fedaiyi güzel buldum, aksi halde hak etti. Harcanan her kuruşun tövbesi.

  3. בר לא מומלץ ליהודים, הסלקטור החליט לא להכניס אותנו כי ראה מגן דוד הצוואר

Yoruma kapalı.