Engel & Völkers Berlin Mitte

4.1
(49)

Engel & Völkers Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Charlottenstraße 4, Berlin – Germany

Telefon : 030 203780

Engel & Völkers Berlin Mitte Yol Tarifi

Engel & Völkers Berlin Mitte

Engel & Völkers Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Charlottenstraße 4, Berlin – Germany olan Engel & Völkers Berlin Mitte, işletmesine 030 203780 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Engel & Völkers Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Engel & Völkers Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Engel & Völkers Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Engel & Völkers Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Engel & Völkers Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Engel & Völkers Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Engel & Völkers Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Engel & Völkers Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Engel & Völkers Berlin Mitte Yorumları

  1. Felaket ahlakı ve diğer insanlara karşı çok kötü davranışlar. Sorunu giderdikten sonra yardım hattına cevap verin… “Orada ne yapmalıyım?”. Bir şirket, eylemleri de dahil olmak üzere çalışanları için sorumluluk almalıdır. Özellikle şirketin adı ve telefon numarası her yerde büyük harflerle basıldığında. Kesinlikle mümkün değil.

  2. Gerçekten çok iyi hizmet. Nadine Kauper, bizim için en uygun daireyi bulmakla harika bir iş çıkardı. Bu E&V şubesini şiddetle tavsiye ederim!

  3. I don’t normally write reviews but felt I had to say something publicly about the service provided by Engel & Volkers Berlin Mitte. Top notch. So professional from start to finish. Patient, understanding, honest, prompt and commercial – thoroughly recommend them for anyone looking to buy, sell or rent out an apartment in Berlin. Special mention to Robert Zöller who guided me expertly through the final sale. Cannot praise him highly enough.

Yoruma kapalı.