Maritim Proarte Hotel Berlin

4.2
(2532)

Maritim Proarte Hotel Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 151 Dorotheenstraße 65 (Navigationsadresse, Berlin – Germany

Telefon : 030 20335

Maritim Proarte Hotel Berlin Yol Tarifi

Maritim proArte Hotel Berlin

Maritim Proarte Hotel Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 151 Dorotheenstraße 65 (Navigationsadresse, Berlin – Germany olan Maritim Proarte Hotel Berlin, işletmesine 030 20335 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maritim Proarte Hotel Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maritim Proarte Hotel Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maritim Proarte Hotel Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maritim Proarte Hotel Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Maritim Proarte Hotel Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maritim Proarte Hotel Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maritim Proarte Hotel Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maritim Proarte Hotel Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 2532

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Maritim Proarte Hotel Berlin Yorumları

  1. Odaları çok konforlu ve yatakları çok rahattı. Çalışanlar da bizi kırmayıp ricalarımızı kabul ettiler.

  2. Birkaç yıl önce orada 4 gün boyunca başkanlık süiti vardı ki bu harikaydı! Otel çok iyi bir konuma sahip çok iyi. Her zaman mutlu ????

Yoruma kapalı.