Kita Pusteblume

4.3
(4)

Kita Pusteblume adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sebastianstraße 23, Berlin – Germany

Telefon : 030 2792210

Kita Pusteblume Yol Tarifi

Kita Pusteblume

Kita Pusteblume Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sebastianstraße 23, Berlin – Germany olan Kita Pusteblume, işletmesine 030 2792210 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kita Pusteblume ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kita Pusteblume yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kita Pusteblume hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kita Pusteblume ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kita Pusteblume ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kita Pusteblume için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kita Pusteblume bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kita Pusteblume sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kita Pusteblume Yorumları

  1. Ebeveynlerle iletişim kurmak için çaba gösterin. Ne yazık ki, hizmet sağlayıcı “açık konsepte” geçmeye karar verdi (öğleden sonra artık kapalı grup yok), o zamandan beri özel ihtiyaçları olan çocuklar ve çocuklar arasında büyük bir huzursuzluk var. Personel tasarrufu çocukların ihtiyaçlarına göre önceliklidir. Acilen değiştirilmelidir.

Yoruma kapalı.