Komagene Evka 1 Yaylacık

4.2
(47)

Komagene Evka 1 Yaylacık adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yaylacık, Gazi Osman Paşa Cd. no 148/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 09 00

Komagene Evka 1 Yaylacık Yol Tarifi

Komagene Evka 1 Yaylacık

Komagene Evka 1 Yaylacık İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yaylacık, Gazi Osman Paşa Cd. no 148/A, Buca – İzmir olan Komagene Evka 1 Yaylacık, işletmesine (0232) 420 09 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Komagene Evka 1 Yaylacık ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Komagene Evka 1 Yaylacık yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Komagene Evka 1 Yaylacık hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Komagene Evka 1 Yaylacık ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Komagene Evka 1 Yaylacık ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Komagene Evka 1 Yaylacık için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Komagene Evka 1 Yaylacık bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Komagene Evka 1 Yaylacık sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Komagene Evka 1 Yaylacık Yorumları

  1. Diyer bayileriniz den çok rahat sipariş vere bildim sorunun kimde olduğu belli müşteri sonuçta sonuna kadar dinlemek zorundasınız bende esnafın yaşımla hiç alakası yok hala biyerlerden vurmaya çalışıyorsunuz yanlış ticarette siniz ama olsun bende acemiliyinize veriyorum bol müşteriler

  2. Temiz nezih bir yer. Enfes lezzetler. Saygılı bir ortam.

  3. Bu kadar pahalı olunamaz ya cidden en ucuz çiğ köftedir diyerek gidip en pahalısı olduğunu fark ettim ve bu beni üzdü.

  4. Anında hizmet siparişler çok hızlı bir şekilde geldi.

  5. Tek sorun sipariş alan bayanın TLF da çok gergin konuşması lezzet süper ama bayandan dolayl artlk sipariş vermiyoruz

Yoruma kapalı.