Bölge Mühendislik

4.1
(7)

Bölge Mühendislik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes Mahallesi Evka-1, Gazi Osman Paşa Cd. No:27/B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 440 20 25

Bölge Mühendislik Yol Tarifi

Bölge Mühendislik

Bölge Mühendislik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes Mahallesi Evka-1, Gazi Osman Paşa Cd. No:27/B, Buca – İzmir olan Bölge Mühendislik, işletmesine (0232) 440 20 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bölge Mühendislik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bölge Mühendislik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bölge Mühendislik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bölge Mühendislik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bölge Mühendislik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bölge Mühendislik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bölge Mühendislik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bölge Mühendislik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bölge Mühendislik Yorumları

  1. Bu firma bize taktıkları kombi bozuk çıktı ve değiştirin dedik onlarda değiştirmediler sondefa çağıracam ya gelirler kombiyi değiştilirler yada mahkemeye verecem bence kimse bunlara iş yaptırmasın

Yoruma kapalı.