Komagene Buca Merkez Şube

4.1
(83)

Komagene Buca Merkez Şube adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. 127 C, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 487 01 11

Komagene Buca Merkez Şube Yol Tarifi

Komagene Buca Merkez Şube

Komagene Buca Merkez Şube İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. 127 C, Buca – İzmir olan Komagene Buca Merkez Şube, işletmesine (0232) 487 01 11 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Komagene Buca Merkez Şube ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Komagene Buca Merkez Şube yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Komagene Buca Merkez Şube hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Komagene Buca Merkez Şube ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Komagene Buca Merkez Şube ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Komagene Buca Merkez Şube için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Komagene Buca Merkez Şube bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Komagene Buca Merkez Şube sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 83

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Komagene Buca Merkez Şube Yorumları

  1. Gittiğim en kaliteli şube diyebilirim. Servisi lezzetiyle tam bir numara. Çalışanlar da gayet alakalı, ilgili. Uzun zamandır geliyorum ve gayet memnunum, herkese tavsiye ederim.

  2. Siparişi getiren kişi verdiğim parayı apartmanda düşürmüş. Kendisine nasıl ulaşabilirim?

  3. Siparişimiz tam 3 dakika içinde elimize ulaştı bu zamana kadar verdiğim en hızlı yemek siparişi 🙂 Çok teşekkürler çok memnun kaldık kurye çok hızlıydı

Yoruma kapalı.