Doğan İletişim

5
(4)

Doğan İletişim adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Efeler, 338. Sk. No: 2/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 426 96 90

Doğan İletişim Yol Tarifi

Doğan İletişim

Doğan İletişim İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Efeler, 338. Sk. No: 2/A, Buca – İzmir olan Doğan İletişim, işletmesine (0232) 426 96 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doğan İletişim ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doğan İletişim yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doğan İletişim hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doğan İletişim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doğan İletişim ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doğan İletişim için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doğan İletişim bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doğan İletişim sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Doğan İletişim Yorumları

  1. Telefonda ve teknolojide gelen son nokta ikinci eldede sıfrdada sorun yok sıfır sıkıntı güler yüz ve güzel hizmet aldığım ürünlerden çok memnunum alie yeri gbi çok iyiler.

  2. güler yüzlü güvenilir alışveriş en önemliside tüm sattığı ürünleri kendi kullanacakmış gibi alıp satması çok çok memnunum herkezede tavsiye ederim bugüne kadar birçok alışverişimiz oldu hiç üzüldüğümü hatırlamıyorum ..

Yoruma kapalı.