Jolly

4.5
(1731)

Jolly adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Am Kupfergraben 4/4a, Berlin – Germany

Telefon : 030 20059500

Jolly Yol Tarifi

Jolly

Jolly Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Am Kupfergraben 4/4a, Berlin – Germany olan Jolly, işletmesine 030 20059500 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Jolly ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Jolly yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Jolly hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Jolly ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Jolly ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Jolly için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Jolly bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Jolly sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 1731

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Jolly Yorumları

  1. İyi servis ve iyi yemek ile çok güzel bir restoran. ÜST

  2. Çok güzel bir Çin restoranı. Geçen Pazar akşam yemeği için kalmıştık. Rezervasyon olmadan hala bir masa alıyoruz. Erken rezervasyon ile tavsiye edilir.
    Yemek yemek harika. Hizmetten kadın sadece paha biçilemez. Dikkatli, hızlı ve eğlenceli.
    Geri gelmeyi çok isteriz.

Yoruma kapalı.