Da Back Bistro Berlin

4.3
(184)

Da Back Bistro Da Bäckerei adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Wallstraße 66, Berlin – Germany

Telefon : 0177 6697202

Da Back Bistro Da Bäckerei Yol Tarifi

Da Back - Bistro / Da Bäckerei

Da Back Bistro Da Bäckerei Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Wallstraße 66, Berlin – Germany olan Da Back Bistro Da Bäckerei, işletmesine 0177 6697202 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Da Back Bistro Da Bäckerei ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Da Back Bistro Da Bäckerei yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Da Back Bistro Da Bäckerei hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Da Back Bistro Da Bäckerei ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Da Back Bistro Da Bäckerei ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Da Back Bistro Da Bäckerei için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Da Back Bistro Da Bäckerei bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Da Back Bistro Da Bäckerei sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 184

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Da Back Bistro Berlin Yorumları

  1. Güzel bir mekan, sıcak ambiyans, hoş tatlar.

  2. Damak tadınıza uygun bir kahvaltı veya atıştırmalık istiyorsanız burada mutlaka beğeneceğiniz bir şey bulacağınızı düşünüyorum. Ayrıca iyi kahve yaparlar!

  3. Dünyanın en lezzetli yulaflı lattesi ????
    Her zaman hoş geldiniz! Bütün erkekler ve kadınlar her zaman çok hoştur. Unlu mamuller çok kalitelidir ve kusursuz bir tada sahiptir.
    Herkes burada, her zaman bekleriz!

    ????????????????????????????????????????????

Yoruma kapalı.