Hotel Amano Eastside

4.1
(64)

Hotel Amano Eastside adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Stralauer Pl. 30-31, Berlin – Germany

Telefon : 030 39779000

Hotel Amano Eastside Yol Tarifi

Hotel Amano Eastside

Hotel Amano Eastside Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Stralauer Pl. 30-31, Berlin – Germany olan Hotel Amano Eastside, işletmesine 030 39779000 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hotel Amano Eastside ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hotel Amano Eastside yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hotel Amano Eastside hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hotel Amano Eastside ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hotel Amano Eastside ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hotel Amano Eastside için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hotel Amano Eastside bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hotel Amano Eastside sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 64

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Hotel Amano Eastside Yorumları

  1. Otel çok güzel ve odadaki ekipman çok iyi ve kahvaltı çok çeşitli ve fiyatına değer. Ne yazık ki odadaki zemin paspaslanmadı ve oda ve asansör kartları sadece kısmen çalıştı. Özel bir istekte bulunduğunuzda personel gerçekten kolay değildi. Sonuç olarak, otel daha yeni açılmış olduğu için iyi bir konaklamaydı.
    Otelin konumu da merkeziydi.

  2. Süper güzel otel. Konaklamamız çok rahattı. Check-out sırasında yanlışlıkla uyuyakaldık ve seyahatimizi çok daha kolay hale getiren birkaç saat daha ödeyebildik. Tezgahın yanındaki insanlar hem varışta hem de ayrılırken en tatlılardı. kesinlikle geri gelirdim 🙂

  3. Hizmetin yanı sıra tüm personel, güleryüzlülük ve yardımseverlik açısından harika. Kahvaltı çok iyi, kalbinizin istediği her şey orada.
    Odalar çok, çok güzel ve temiz.
    Kesinlikle geri olacak.

  4. Çok fazla tasarım. Delikte her şey iç karartıcı bir şekilde siyah. Hemen hemen her şey aşağı ve sevmediğim yataklar. Kahvaltı iyiydi.

Yoruma kapalı.