Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama

4.7
(25)

Buca Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ufuk, 1003. Sk. No:41/a, Buca – İzmir

Telefon : 0537 206 36 94

Buca Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama Yol Tarifi

Keşanlı oto aksesuar ve yıkama

Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ufuk, 1003. Sk. No:41/a, Buca – İzmir olan Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama, işletmesine 0537 206 36 94 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Keşanlı Oto Aksesuar Ve Yıkama Yorumları

  1. Genelde aracımı temizlemek için gidiyorum ve diğer gittiğim yerlere göre çok daha titizler. Kendi işleriyle uğraşmaktan size ikram da bulunamıyorlar mesela çay olsa süper olur ????

  2. Neredeyse 3 yıldır yıkanmayan aracımı ilk günkü haline getirdiniz gerçekten teşekkür ederim.

  3. Bucanin en iyi ve işlerini en temiz yapan işletme tavsiye ederim.

  4. Güler yüzlü ve yardımsever personele sahip. Problemlerinize burun kıvırmak yerine çözüm üretiyorlar. Araçları kendi araçları imiş hibi özenle temizleyip yıkıyorlar. Sadece yıkama değil bunun yanında direksiyon dikimi, xenon farlar vb gibi araba aksesuarları ve lastik hizmeti de veriyorlar. Fiyat performans olarak değerlendirildiğinde rajiplerini geride bırakıyor. Gönül rahatlığı ile aracınızı teslim edebilirsiniz.

Yoruma kapalı.