Grimm’s Hotel Berlin Mitte

4.5
(369)

Grimm’s Hotel Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alte Jakobstraße 100, Berlin – Germany

Telefon : 030 28444100

Grimm’s Hotel Berlin Mitte Yol Tarifi

Grimm’s Hotel Berlin Mitte

Grimm’s Hotel Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alte Jakobstraße 100, Berlin – Germany olan Grimm’s Hotel Berlin Mitte, işletmesine 030 28444100 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Grimm’s Hotel Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Grimm’s Hotel Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Grimm’s Hotel Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Grimm’s Hotel Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Grimm’s Hotel Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Grimm’s Hotel Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Grimm’s Hotel Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Grimm’s Hotel Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 369

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Grimm’s Hotel Berlin Mitte Yorumları

  1. Muhteşem !!! Mükemmel konum ve yakınlarda iki metro durağı (5 ve 10 dakika), ancak o kadar merkezi ki, ilgi çekici yerlerin çoğuna yürüyerek ulaşabilirsiniz.
    Lobi ve kahvaltı salonu küçük ama sorun değil. Personel güleryüzlü, yardımsever ve profesyonel. Konforlu, sessiz ve bakımlı odalar. Duş muhteşem.
    Tek dezavantajı: banyonun tamamen kapanmayan sürgülü kapısı, varsayılan olarak değil, tasarım gereği.
    Otelin simgelerinden biri de kurbağa!

  2. 3 yıldızlı standarda karşılık gelir. Sevgiyle tasarlanmış. Servis üst! Çok güzel, her zaman cana yakın, istekler de karşılanıyor

  3. Lezzetli kahvaltılar, günlük temizlik, eksi araba park yeri 1,9 m

Yoruma kapalı.