Ekimson Mühendislik Doğalgaz

3.4
(10)

Ekimson Mühendislik Doğalgaz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barış, 299. Sk. 5/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 438 73 04

Ekimson Mühendislik Doğalgaz Yol Tarifi

Ekimson Mühendislik Doğalgaz

Ekimson Mühendislik Doğalgaz İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barış, 299. Sk. 5/A, Buca – İzmir olan Ekimson Mühendislik Doğalgaz, işletmesine (0232) 438 73 04 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ekimson Mühendislik Doğalgaz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ekimson Mühendislik Doğalgaz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ekimson Mühendislik Doğalgaz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ekimson Mühendislik Doğalgaz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ekimson Mühendislik Doğalgaz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ekimson Mühendislik Doğalgaz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ekimson Mühendislik Doğalgaz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ekimson Mühendislik Doğalgaz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ekimson Mühendislik Doğalgaz Yorumları

  1. Doğalgaz projesini ve tesisatı ve kombiyi yaptirdigim firma. Malesef proje izmirgaz a yanlış yüklendiği den gazı acmadilar. Projeyi başka firmaya tekrar 750 TL vererek yaptırmak zorunda kaldım.. Olumsuz.

  2. Ben omrumde boyle kalitesiz firma gormedim.2 ayda surundure surundure dogalgazim anca aktive oldu.hemen arkasindan peteklerden su akitiyor.verdigi kombiyi 15 gunde kavga dovus devreye aldilar.aman haa sakin haa uzak durun.kullandiklari butun malzemeler ikinci kalite

Yoruma kapalı.