Gheorghe Popovici

5
(7)

Gheorghe Popovici adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Taubenstraße 20-22, Berlin – Germany

Telefon : 030 20673030

Gheorghe Popovici Yol Tarifi

Gheorghe Popovici

Gheorghe Popovici Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Taubenstraße 20-22, Berlin – Germany olan Gheorghe Popovici, işletmesine 030 20673030 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gheorghe Popovici ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gheorghe Popovici yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gheorghe Popovici hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gheorghe Popovici ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gheorghe Popovici ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gheorghe Popovici için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gheorghe Popovici bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gheorghe Popovici sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Gheorghe Popovici Yorumları

  1. Dr. Popovich ve harika ekibi, profesyonellikleri, hastalara karşı empati ve işlerine karşı ciddi tavırları için en iyi şükran sözlerini hak ediyor. Ziyaretçiler ofise girdikten sonra Almanca, Rusça, Romence ve İtalyanca bilen harika sekreter Veronica tarafından karşılanıyor. Çok hızlı ve aynı zamanda ziyaretçilerin soruları dikkatle dinleniyor – ve şimdi bekleme odasındasınız. Kelimenin tam anlamıyla 10 dakika içinde bir doktorla randevuya davetlisiniz.

    Dr. Popovici modern teknolojiyi kullanır; ofis çok temiz ve hasta kendini, diğer vasat Berlin dişhekimlerinin tedavisinin görünüşte onarılamaz sonuçlarını düzeltebilecek mutlak bir profesyonelin elinde hissediyor. Dr. Popovichi, “zarar verme!” İlkesini izleyen gerçek bir doktordur. Onun için hastalar her şeyden önce dikkatle dinlediği ve duruma göre tedaviye karar verdiği yaşayan insanlardır. Tedavi, tamamen iyileşene kadar kesinlikle plana göre yapılır.

    Dr. Popovichi ve harika ekibi yüksek profesyonellikleri için ve bu kliniği akrabalarımıza ve arkadaşlarımıza tavsiye edeceğiz. 5 üzerinden 5 yıldız !!! hiç şüphe yok ve bu tahmin bile yeterli değil. Çok teşekkür ederim!

    Saygılarımla,

    R. Sattarov.

  2. En iyi diş hekimi ve iyi bir iş çıkarır. Her zaman benim için zevk

Yoruma kapalı.