Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm

4.4
(3944)

Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alexanderplatz, Panoramastraße 1A, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm Yol Tarifi

Dreh-Restaurant Sphere im Berliner Fernsehturm

Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alexanderplatz, Panoramastraße 1A, Berlin – Germany olan Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 3944

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dreh Restaurant Sphere Im Berliner Fernsehturm Yorumları

  1. Kocamla her zaman yeni bir şeyler deneyimlemek istediğim için düğün günümüz için restorana gidelim diye düşündüm. Girişte, asansörlerde ve restoranda olduğu gibi personel de çok güzel ve kibardı. Bizim için harika bir gündü, her şey yolunda gitti. Atmosferden yemeğe. Teşekkürler diyoruz! Kim oraya hiç gitmemişse yapmalı.

  2. Yerden 203m yükseklikte çok iyi yiyin, başka nerede ????
    Sadece! BUNU deneyimlemelisiniz.
    Güler yüzlü personel, harika servis, çok lezzetli yemekler. Her şey her yerde olması gerektiği gibi!
    Ve harika bir manzara ????

  3. Her şeyden önce, atmosfer etkileyici, buna şüphe yok. Yani bir deneyim ve tavsiye edilecek. Ama fiyat için yemek sadece iyi ve seçim çok sınırlı. Ne yazık ki, asansörün tepesindeki bayan, kulenin yapıldığı yıla uygun bir tona düştü. Yazık oldu, ne yazık ki hiçbir içgörü göstermedi, ancak stresli gününe dikkat çekti.

  4. Ich hatte Plätze mit Kaffeetrinken im Restaurant gebucht. Der Einlass verlief ohne anstehen, durch Zufall hatten wir keine weiteren Gäste im Lift und wurden im Restaurant freundlich empfangen und zu unserem Fensterplatz begleitet. Kaffee, Muffin und Sandwich waren lecker und optisch ansprechend serviert. Die Aussicht war einfach nur toll; jeder Moment bot neue Perspektiven. Die Servicemitarbeiter waren aufmerksam und sehr freundlich. Der Nachmittag eine klare Empfehlung – auch unter den aktuellen Bedingungen.

Yoruma kapalı.