Funk You Natural Food

4.1
(592)

Funk You Natural Food adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosenthaler Str. 23, Berlin – Germany

Telefon : 0176 61055335

Funk You Natural Food Yol Tarifi

Funk You - Natural Food

Funk You Natural Food Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosenthaler Str. 23, Berlin – Germany olan Funk You Natural Food, işletmesine 0176 61055335 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Funk You Natural Food ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Funk You Natural Food yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Funk You Natural Food hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Funk You Natural Food ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Funk You Natural Food ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Funk You Natural Food için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Funk You Natural Food bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Funk You Natural Food sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 592

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Funk You Natural Food Yorumları

  1. Güzel meyve suyu ama arkadaşım İngilizce konuşmadıkları için yapıp yapmadıklarını kontrol etmek için iki kez yukarı çıkmak zorunda kaldı. Kontrol etmek için bir kez kalkıp iki kez kalksan iyi olur mu?! Haydi. Tezgahın arkasında da çalışan 4 kişi vardı.

  2. Lezzetli yemek. Sadece Miss in Rosa (04.12.2021) onun nezaketi üzerinde çalışabilir ve sofraya birlikte yemek getirebilirsiniz, yoksa herkes tek başına yemeğe gelebilir. Uzun süre beklemek ve kötü organizasyon.

  3. Kahve harika. Salatalar neredeyse harikaydı. Orada bu dünyanın dışında bir Havuçlu Kek vardı, ama sonraki hafta aynı değildi.

  4. Essen war lecker allerdings wurde das Essen nicht zusammen an den Tisch gebracht und auf einen Kaffee habe ich auf erneute 2 Anfrage/Nachfrage erst nach 30 min bekommen. Hätte ihn natürlich aber gerne zusammen mit meinem Essen genossen. Es wirkte alles sehr kaotisch und das Personal konnte kaum deutsch.

  5. Lekker gegeten. Goede vegan opties. Eiegenaar was zeer vriendelijk! ????????

Yoruma kapalı.