Buca Koop Balık

4.4
(32)

Buca Koop Balık adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme, 206/55. Sk, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 454 04 43

Buca Koop Balık Yol Tarifi

Buca Koop Balık

Buca Koop Balık İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme, 206/55. Sk, Buca – İzmir olan Buca Koop Balık, işletmesine (0232) 454 04 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Koop Balık ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Koop Balık yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Koop Balık hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Koop Balık ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Koop Balık ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Koop Balık için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Koop Balık bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Koop Balık sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buca Koop Balık Yorumları

  1. Çeşitleri biraz daha bol olabilir ancak var olan balıklar lezzetli. Bucakoop içerisinde çok fazla balık pişiricisi alternatifi bulunmadığından sanıyorum bunu biraz fiyata yansıtmışlar. Çok ekonomik bir yer olduğunu söyleyemem. Yine de dediğim gibi seçenek darlığında kesinlikle tercih edebileceğiniz bir yer.

  2. Balık teslim ettim arkadaşlar gelmiyo hiç yıldız verilmeseydi vermezdim balık siperiş verdim evde misaf artık balık gelmadiği için meyve yiyioruz ve telefonlarıni açmıyorlar

  3. misafirler var balık siparişi verdik 1 bucuk saat oldu hala yolda diyorlar sipariş vermeyin pişman olursunuz

  4. Dört sene hizmet verdiğimiz işletmemizi üzülerek kapattıgımızı belirtmek isterim.Bu süre zarfında bizlere destek veren tüm müşterilerimize ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Belki birgün görüşmek üzere

Yoruma kapalı.