Dolores Mitte

4.4
(4257)

Dolores Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosa-Luxemburg-Straße 7, Berlin – Germany

Telefon : 030 28099597

Dolores Mitte Yol Tarifi

Dolores Mitte

Dolores Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosa-Luxemburg-Straße 7, Berlin – Germany olan Dolores Mitte, işletmesine 030 28099597 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dolores Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dolores Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dolores Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dolores Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dolores Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dolores Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dolores Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dolores Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 4257

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dolores Mitte Yorumları

  1. Güzel burrito kasesi seçenekleriniz olsun, ancak bazen çok meşgul ve kalabalık olabilir

  2. Harika bir yer, harika ve güler yüzlü personel ve lezzetli yemekler. Ancak burritodan gerçekten zevk almama rağmen, küçük bir geri bildirim aldım. Sandviçin içindeki malzemeler olması gerektiği gibi karıştırılmamış, sandviç büyük ve ekşi krema bir tarafta, diğer tarafta dana eti, bu da Burrito deneyimini alıp götürüyor. Yine de harika yemekler ve bir sonraki Berlin ziyaretimde kesinlikle tekrar ziyaret edeceğim.

Yoruma kapalı.