Massage Praxis Lars Wickinger Berlin

5
(26)

Massage Praxis Lars Wickinger Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Winsstraße 60, Berlin – Germany

Telefon : 0178 1817677

Massage Praxis Lars Wickinger Berlin Yol Tarifi

Massage Praxis Lars Wickinger - Berlin

Massage Praxis Lars Wickinger Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Winsstraße 60, Berlin – Germany olan Massage Praxis Lars Wickinger Berlin, işletmesine 0178 1817677 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Massage Praxis Lars Wickinger Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Massage Praxis Lars Wickinger Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Massage Praxis Lars Wickinger Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Massage Praxis Lars Wickinger Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Massage Praxis Lars Wickinger Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Massage Praxis Lars Wickinger Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Massage Praxis Lars Wickinger Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Massage Praxis Lars Wickinger Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Massage Praxis Lars Wickinger Berlin Yorumları

  1. Çok hoş bir atmosfer ve harika bir uygulama – Lars çok yetkin, profesyonel ve kibar. İlk tedaviden beri ağrım yok ve kendimi sürekli daha iyi hissediyorum. Bu uygulamayı bulduğum için çok mutluyum ve Lars ile tüm ağrı hastalarının buraya gelmesini kesinlikle tavsiye edebilirim.

  2. Çok iyi rahatlayabildim. Lars mahremiyeti korumak için çok dikkatlidir. Çeşitli teknikler masajı beden ve zihin için keyifli bir seans haline getirdi.

  3. Lars lomber omurga ile ilgili sorunlarıma çok yardımcı oldu – açık, şeffaf ve özenli tavrı size çok emin ellerde olduğunuzu hissettiriyor. Derin bir doku / rahatlama masajı yaptım ve kesinlikle% 100 bir seans önerebilirim. Teşekkürler!

Yoruma kapalı.