Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu

4.7
(46)

Buca Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barış, Menderes Cd. No; 154, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 487 93 13

Buca Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu Yol Tarifi

Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu

Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barış, Menderes Cd. No; 154, Buca – İzmir olan Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu, işletmesine (0232) 487 93 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 46

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu Yorumları

  1. Eğitim e gönül vermiş bir kadro ile öğrencisinin ve velisinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren bu kurumu tebrik ediyorum. Butik eğitim anlayışıyla, çocuklarımızı hedefine ulaştırma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. Yolları açık olsun.

  2. Doğru Cevap Egitim Kurumuna ilk başladığım zaman öğretmenlerimle olan iletişimim giderek kuvvetlendi. Dersleri severek dinliyorum. İlgili güleryüzlü öğretmenlerim sayesinde artik derse adapte olmak çok kolay

  3. 5 yildiz veren calisan ve ogretmenlerin soylediklerine itibar etmeyin !!

    çocuğunuzu göndermeyin ben çocuğu gönderdim pişman oldum eğitim sıfır paranıza yazı

  4. Öğretmenleri ve personeli ile kesinlikle tanışmalısınız. Öğrencileriyle tek tek ilgileniyorlar. Sınavlara hazırlanan öğrenciniz varsa mutlaka uğrayıp bilgi almalısınız.

  5. Tam anlamıyla para tuzağı öğretmenler çok kötü değil ama genel olarak dershanenin amacı başarılı öğrenci çıkarmak değil de para kazanmak

Yoruma kapalı.