Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker

4.9
(10)

Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Weydingerstraße 14/16, Berlin – Germany

Telefon : 030 24009125

Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker Yol Tarifi

Wohlfühlen mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker

Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Weydingerstraße 14/16, Berlin – Germany olan Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker, işletmesine 030 24009125 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Wohlfühlen Mit Shiatsu & Massagen Andrea Schenker Yorumları

  1. Bayan Schenker kısaca, hoş bir atmosfer ve harika bir paket oluşturdu. Kendini rahat hissediyorsun umd geri dönmeyi seviyorum 🙂

  2. Düzenli olarak gidiyorum, tüm teklifler benim için iyi ve daha sonra vücudum yeni bir insan gibi hissediyor, bu noktada teşekkürler.

  3. Omuz ve sırt ağrısı için kurtuluşum. 2-3 randevudan sonra yine iyiyim. Ama aynı zamanda önleme ve esenlik için de uygundur.

  4. Şiddetle tavsiye edilir – Birkaç yıldan beri düzenli olarak çeşitli tedarikçilerden shiatsu keyfi yapıyorum – Frau Schenker çok zaman alıyor ve hoş bir atmosfer yaratıyor – aynı zamanda fiyat fuarını da buluyorum

Yoruma kapalı.