Bar Immertreu

4.5
(187)

Bar Immertreu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Christburger Str. 6, Berlin – Germany

Telefon : 01578 5921221

Bar Immertreu Yol Tarifi

Bar Immertreu

Bar Immertreu Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Christburger Str. 6, Berlin – Germany olan Bar Immertreu, işletmesine 01578 5921221 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bar Immertreu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bar Immertreu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bar Immertreu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bar Immertreu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bar Immertreu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bar Immertreu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bar Immertreu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bar Immertreu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 187

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bar Immertreu Yorumları

  1. Harika bar. Kesinlikle önermek. Her şey buraya uyuyor ve servis harika. Güzel akşam için teşekkürler.

  2. Burada enfes içecekler sevgi ve saygıyla karıştırılır. Nazik hizmet…uzun bar, ambiyans savaştı ve ağırbaşlı … sadece ciddi içkiler … harika deneyim için teşekkürler … fiyat makul.

  3. Harika bir atmosfer harika bir bar ekibi her zaman geri gelmek ister

Yoruma kapalı.