Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz

3
(8)

Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Weinbergsweg 1, Berlin – Germany

Telefon : 030 44341491

Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz Yol Tarifi

Sanimedius-Apotheke Rosenthaler Platz

Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Weinbergsweg 1, Berlin – Germany olan Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz, işletmesine 030 44341491 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Sanimedius Apotheke Rosenthaler Platz Yorumları

  1. Üçüncü aşı sertifikamı hazırlamak için orada mıydım, hemen düşmanca bir şekilde açıldı, kötü tavsiye ve çok profesyonelce geri çevrildi. Müşteri dostluğu kesinlikle farklıdır.

  2. Orijinal RECOVERY sertifikası kabul edilmedi, ancak bir arkadaştan alınan sahte aşı sertifikası dijital ortama aktarıldı. Harika iş şapkaları çıkartın!

  3. Schlechte Beratung, konnten mir nicht behilflich sein. In einer Apotheke in der Schönhauser Allee lief alles problemlos..

  4. ich war schon öfters in dieser Filiale und muss sagen, dass ich die Kommentare hier nicht unbedingt nachvollziehen kann. die Kollegen waren bei mir immer sehr aufmerksam und selbst bei Fragen bezüglich spezielleren Sachen, wurde ich sehr freundlich bedient und beraten!

  5. Ich war heute dort für ein neues Impfzertifikat nach der Auffrischung und mir wurde schnell, nett und freundlich weitergeholfen. Die nette Dame hat sogar mein ursprüngliches Zertifikat, das woanders ausgestellt wurde und einen Tippfehler im Namen enthielt, korrigiert.

Yoruma kapalı.