Alexianer St Hedwig Hospital

3.8
(277)

Alexianer St Hedwig Hospital adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Große Hamburger Str. 5-11, Berlin – Germany

Telefon : 030 23110

Alexianer St Hedwig Hospital Yol Tarifi

Alexianer St. Hedwig Hospital

Alexianer St Hedwig Hospital Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Große Hamburger Str. 5-11, Berlin – Germany olan Alexianer St Hedwig Hospital, işletmesine 030 23110 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alexianer St Hedwig Hospital ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alexianer St Hedwig Hospital yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alexianer St Hedwig Hospital hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alexianer St Hedwig Hospital ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alexianer St Hedwig Hospital ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alexianer St Hedwig Hospital için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alexianer St Hedwig Hospital bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alexianer St Hedwig Hospital sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 277

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Alexianer St Hedwig Hospital Yorumları

  1. Kurtarma merkezi hakkında sadece iyi şeyler söyleyebilirim. Personel, “resepsiyonist” ten, doktordan, beni röntgene ve tekrar geri itmesine izin verilen hemşireden, röntgen bölümündeki bayana kadar süper kolaydı! O da dolu değildi, bu yüzden diğer kurtarma merkezlerine kıyasla uzun süre beklemek zorunda kalmadım.
    Ama önceden size söylenen: yerinde bir travma ameliyatınız yok, şu anlama geliyor: ameliyat edilmesi gereken bir kırık veya benzeri bir şey olsaydı, başka bir yere gitmem gerekirdi. Neyse ki sadece bir zorlamaydı 😀

  2. Personel çok güzel, ama çok uzun bekleme saatleri. Pazar günü acil serviste 4-5 saat kadar bekledim, başka bir adam 7 saat bekledi ve o kadar çok insan beklemiyorduk. Aslında 4-5 kişiydik. Uzun bekleme süresinin nedenini bilmiyorum ama bunu önceden bilin.

Yoruma kapalı.