Can Et

5
(20)

Buca Buca Can Et adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, Erdem Cd., Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Buca Can Et Yol Tarifi

Buca Can Et

Buca Can Et İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, Erdem Cd., Buca – İzmir olan Buca Can Et, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Can Et ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Can Et yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Can Et hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Can Et ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Can Et ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Can Et için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Can Et bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Can Et sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Can Et Yorumları

  1. Her zaman taze ve lezzetli et bulabildiğim, açıldığı günden beri vazgeçmeden sürekli alışveriş yaptığım, aile boyu yemeklerini ziyarete cevirebildigim bir seçkin yer.

  2. Geçmişleri eski kasap oldukları için rahatlıkla ürünlerini alıyorum.

  3. Güvenilir güler yüzlü İşletmecisi Taze süper lezzetli ürünleri kesinlikle tavsiye ederim

  4. Bucanın en köklü kasaplarından bir tanesi Buca cannettir. Hijyen et kalitesi ve güven sonsuz on yıldız yoktu beş yıldız verdim ????

  5. Bucanin en iyisi güvenilir ve kaliteli hizmet ????

Yoruma kapalı.