Zübeyde Hanım Educational Institutions

4
(67)

Buca Zübeyde Hanım Educational Institutions adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yenigün, 265/8. Sk. No:2, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 332 18 81

Buca Zübeyde Hanım Educational Institutions Yol Tarifi

Zübeyde Hanım Educational Institutions

Zübeyde Hanım Educational Institutions Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yenigün, 265/8. Sk. No:2, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Zübeyde Hanım Educational Institutions, işletmesine (0232) 332 18 81 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zübeyde Hanım Educational Institutions ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zübeyde Hanım Educational Institutions yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zübeyde Hanım Educational Institutions hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zübeyde Hanım Educational Institutions ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zübeyde Hanım Educational Institutions ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zübeyde Hanım Educational Institutions için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zübeyde Hanım Educational Institutions bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zübeyde Hanım Educational Institutions sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 67

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zübeyde Hanım Educational Institutions Yorumları

  1. Çocuklarınıza “insanlık sanatı” dersi veriyoruz iyiliği, doğruluğu öğretiyoruz deyip yönetim olarak bunun tam aksi davranan kurum. Bir veli olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ayrıntılı bilgi için şikayetvardaki şikayetimi okuyabilirsiniz

  2. Güvenilir ve Uzman Kadrosu, Kapıdan girmenizden itibaren ilgili personeli,konumu,geniş bahçesi ile birçok tercih nedeni olabilecek bir kolej.

  3. online deneme sınavı yapıyorlar ancak sınav esnasında yaşanan problemlere karşın ulaşabileceğimiz iletişim numarasına ulaşılamıyor 1.sınav 90 dk başlama saati 13:30 ,ama 2.sınav son giriş saati 14:30 arada sadece 60 dk var bunu nasıl başarabiliriz acaba?mecburen 1.sınav suremin bitmesine 40 dk kalmasına rağmen çıkış yapıp 2.sınava girdim ve şu an her iki sınava da giriş yapamıyorum ve bu problemi çözecek kurumdan hiçbir muhattap bulamıyorum.

Yoruma kapalı.