9 Eylül Gsm

4.7
(3)

9 Eylül Gsm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, 220. Sk. no:44/B, Buca – İzmir

Telefon : 0552 737 44 35

9 Eylül Gsm Yol Tarifi

9 EYLÜL GSM

9 Eylül Gsm İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, 220. Sk. no:44/B, Buca – İzmir olan 9 Eylül Gsm, işletmesine 0552 737 44 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca 9 Eylül Gsm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan 9 Eylül Gsm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. 9 Eylül Gsm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak 9 Eylül Gsm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan 9 Eylül Gsm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. 9 Eylül Gsm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. 9 Eylül Gsm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada 9 Eylül Gsm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca 9 Eylül Gsm Yorumları

  1. Aksesuar olsun, personeller olsun son derece kibar ve iyilerdi.

  2. Ürünler hem çok ucuz hem de kaliteli. İşyeri sahibi güleryüzlü, sıcakkanlı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Tebrikler

Yoruma kapalı.