Yurtiçi Kargo

3
(25)

Buca Yurtiçi Kargo adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 204/23. Sk. No:14, Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Yurtiçi Kargo Yol Tarifi

Yurtiçi Kargo

Yurtiçi Kargo İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 204/23. Sk. No:14, Buca – İzmir olan Yurtiçi Kargo, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yurtiçi Kargo yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yurtiçi Kargo ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yurtiçi Kargo ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yurtiçi Kargo için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yurtiçi Kargo bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yurtiçi Kargo sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yurtiçi Kargo Yorumları

  1. ne rezil bi firma burası 😀 sırf kargo şubeden alınsın diye eve gelmeden ‘adresinize geldik ama ulaşamadık’ smsi gönderip gelmiyorlar ve bunu bütün kargolarda yapıyorlar.

  2. Çok teşekkürederim hızlı olduğunuz için vede müşteriyle gerçekten iletişimde bile yaŕdimci olduğunuz için başarilarinizin daim olmasını diliyorum kolay gelsin …

  3. kARGOM EVE GELMEDİ NOT DÜŞMÜŞLER EVE GELDİ DİYE HİÇ Bİ ŞEKİLDE KAPIM ÇALMADI

  4. Çok hızlı bir kargo ürünü adrese teslim ediyorlar.Fakat tek parça ürün veriyorsun karşı tarafa çoklu parçalar halinde gidiyor.Bunların çalışma sistemini bildiğim için o kadar iyi paketleme yaptım ki bunda ne var dediler,elektronik parça dedim bayana.O da üzerine elektronik ürün etiketi yapıştırdı.Kargo karşıya teslim edildiğinde içinden çıkan ürün paramparça idi.Bu kargonun bu hale gelmesi için üzerinden yük taşıdıkları kamyon veya forklift geçmesi lazım.Yada küçük paketin üzerine 150-200 kglık bir başka paketi koyacak kadar,küçük beyinle hareket eden iş ahlâkıyla alakası olmayan kişi olması,yada nakliye esnasında çalışan kişilerin bu paketi alıp yerden yere kaldırıp ,kaldırıp çarpmaları lazımki ancak bu hali alsın.Nasıl bir çalışma sistemleri var,nasıl bir ruh haliyle bu çalışanlar iş yapıyor.Denetimler yapılmıyor mu? çalışanlara gerekli eğitimler verilmiyormu?Köklü firma diyorsun, onla alakası yok.Tamamıyla insanda bitiyor iş.

  5. Dün bana İstanbuldan araç ruhsatı geldi sizin dağıtımdaki arkadaş kargo mu kapımın önüne fırlatıp atmış gitmiş!!! Kargoculuk anlayışınız bu olmamalı!

Yoruma kapalı.