Yıldız Taksi

3.6
(84)

Buca Buca Yıldız Taksi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 454 00 50

Buca Buca Yıldız Taksi Yol Tarifi

Buca Yıldız Taksi

Buca Yıldız Taksi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Buca – İzmir olan Buca Yıldız Taksi, işletmesine (0232) 454 00 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Yıldız Taksi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Yıldız Taksi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Yıldız Taksi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Yıldız Taksi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Yıldız Taksi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Yıldız Taksi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Yıldız Taksi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Yıldız Taksi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 84

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yıldız Taksi Yorumları

  1. Telefonu açan kişi gayet işine bağlı ve güven veren ses tonuyla bu işi biliyor

  2. Bu taksi durağı bildiğiniz uyuşturucu saticilarina hizmet veriyor.. konu ile ilgili mahkeme de dava acilacak sonucunu hep beraber göreceğiz

  3. Müşteri numarasını engellemek nedir iki hali için yazık parasıyla herşey kardeism

Yoruma kapalı.