Yeşil Klima

5
(6)

Buca Yeşil Klima adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fırat, Buca – İzmir

Telefon : 0535 333 38 28

Buca Yeşil Klima Yol Tarifi

Yeşil Klima

Yeşil Klima İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fırat, Buca – İzmir olan Yeşil Klima, işletmesine 0535 333 38 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yeşil Klima ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yeşil Klima yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeşil Klima hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yeşil Klima ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yeşil Klima ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yeşil Klima için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yeşil Klima bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yeşil Klima sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yeşil Klima Yorumları

  1. Hızlı servis temiz işçilik problemsiz cihaz, 2 yıldır kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım işinde usta servis

  2. İki senedir klima kullanmaktayız fikret beyden aldığımız hiçbir sorun yaşamadık sorunsuz montajımızı gerçekleştirdi titiz ve özenli çalışması için kesinlikle tavsiye ediyorum …

Yoruma kapalı.