Yaylacık Izgara

4.4
(175)

Yaylacık Izgara adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yaylacık, Başarı Cd. No:61/B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 442 45 83

Yaylacık Izgara Yol Tarifi

Yaylacık Izgara

Yaylacık Izgara İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yaylacık, Başarı Cd. No:61/B, Buca – İzmir olan Yaylacık Izgara, işletmesine (0232) 442 45 83 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yaylacık Izgara ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yaylacık Izgara yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yaylacık Izgara hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yaylacık Izgara ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yaylacık Izgara ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yaylacık Izgara için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yaylacık Izgara bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yaylacık Izgara sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 175

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yaylacık Izgara Yorumları

  1. Çok iyi lezzetli ve bir o kadar uygun fiyat yani tam anlamı ile fiyat performans lokantası tavsiye ederim

  2. Hakiki esnaf gerçek lezzetli ızgara deneyimi köftesini muhakkak deneyin Açık ayran ile

  3. Temiz, hesapli, saygili bir isletme kesinlikle tavsiye ederim

  4. Çalışanlar patrondan daha dikkatli.. Patron bey dışarıdan geldiği gibi ellerini yıkamadan çalışanın elinden çiğ köfte tepsisini aldığı gibi ocağa köfte sıraladı tekrar geldiği gibi dışarı çıktı.. Şu pandemi döneminde hijyen olmazsa olmazlarımız dan dır..

  5. Çok temiz ve Lezzetli aynı zamanda hesaplı bir mekan

Yoruma kapalı.