Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu

4.6
(23)

Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şirinkapı, Yavuz Sultan Selim Cd. No:130/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 442 52 32

Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu Yol Tarifi

Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu

Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şirinkapı, Yavuz Sultan Selim Cd. No:130/A, Buca – İzmir olan Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu, işletmesine (0232) 442 52 32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yayla Pide Ve Lahmacun Salonu Yorumları

  1. Hem ucuz hem lezzetli daha ne olsun. Arkadaşlarım çok uzaklardan gelip burada pide lahmacun yaptırıyorlar. Sahipleri çok şeker insanlar hiç hayır demiyorlar.

  2. Gerçekten görünüşte salaş olmasına rağmen lezzet olarak bir çok lüks yeri katlar müthiş bir lezzet şiddetle tavsiye ederim

  3. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Memnun kalacağınız bir lezzet.

Yoruma kapalı.