Yayla Kasabı

4.7
(90)

Buca Yayla Kasabı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Efeler, Barış, Menderes Cd. No:169, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 487 38 01

Buca Yayla Kasabı Yol Tarifi

Yayla Kasabı

Yayla Kasabı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Efeler, Barış, Menderes Cd. No:169, Buca – İzmir olan Yayla Kasabı, işletmesine (0232) 487 38 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yayla Kasabı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yayla Kasabı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yayla Kasabı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yayla Kasabı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yayla Kasabı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yayla Kasabı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yayla Kasabı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yayla Kasabı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 90

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yayla Kasabı Yorumları

  1. Etler harika, hijen kurallarına uyguluyor. Çok eskiden beri var olan bir kasap ve her çeşit et bulabilirsin. Sucuklarıda çok harika. Bu anın en iyi kasabı diyebilirim

  2. Eski usül kasap dükkanı geleneğinin son temsilcilerinden diyebilirim.Eski usülden kastım,vitrininde çengele ayaklarından asılmış,keçi veya koyun etlerinin bir bütün içinde sergilendiği,içeri girince satır,bıçak ve masat şakırtısı içinde,kıyma çeken veya et dograyan bir kasap ustası veya çırağı,kapısında kedi ve köpeklerin eksik olmadığı bir dükkan.Yayla kasabı,temiz,ferah ve kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyeti garantilemiş kasap dükkanlarında dur, tavsiye ederim..

  3. Harika bir kasap ve personel cok ilgili herkonuda yardımcı oluyor. Kaspların efendisi.

  4. Taze et ve et ürünlerini gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir kasap. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü. Ürünleri nasıl ve ne kadar istiyorsanız isteğinize göre hazırlayıp güler yüzle uğurluyorlar. Fiyatlar kalitesine göre makul. Kendi yaptıkları sucuk, salam ve sosisi denemelisiniz mutlaka.

Yoruma kapalı.