Yakut Fırın Cafe

4.8
(17)

Yakut Fırın Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. No: 122/A, Buca – İzmir

Telefon : 0507 119 51 23

Yakut Fırın Cafe Yol Tarifi

Yakut Fırın Cafe

Yakut Fırın Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. No: 122/A, Buca – İzmir olan Yakut Fırın Cafe, işletmesine 0507 119 51 23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yakut Fırın Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yakut Fırın Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yakut Fırın Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yakut Fırın Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yakut Fırın Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yakut Fırın Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yakut Fırın Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yakut Fırın Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yakut Fırın Cafe Yorumları

  1. BAYAT ÜRÜNLER KAZIK FİYATLAR HİJYEN ZATEN YOK KESİNLİKLE TERCİH ETMEYİN EN SON ÜRÜN ALINACAK YER.

  2. Ne zaman gitsem ürünleri sıcacık tezgahtarları da oldukça güler yüzlü. Başarılı bir mekan.

  3. Güzel nezih lezzetli temiz bir fırın boyozu tavsiye ederim isletme sahibi gökhan beye ilgi ve alakadan dolayı teşekkürler.

  4. Yeni şube biraz ileride köşede açıldı, iyi ki de açıldı. Ürünler her zaman taze. Özellikle ekmeklerine bayılıyorum. Personel güler yüzlü ve ilgili. Umarım kıymeti bilinir de etrafta kendini beğenmiş ve sözde isim yapmış fırınlara güzel bir ders olur

Yoruma kapalı.