Wind Hair

4.9
(35)

Wind Hair ???? Cut adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 302 SOKAK NO. 21/C BARIȘ MAHALLESI BUCA ȘİRİNYER, Buca – İzmir

Telefon : 0543 958 20 11

Wind Hair ???? Cut Yol Tarifi

WIND HAIR ???? CUT

Wind Hair ???? Cut İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 302 SOKAK NO. 21/C BARIȘ MAHALLESI BUCA ȘİRİNYER, Buca – İzmir olan Wind Hair ???? Cut, işletmesine 0543 958 20 11 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Wind Hair ???? Cut ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Wind Hair ???? Cut yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Wind Hair ???? Cut hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Wind Hair ???? Cut ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Wind Hair ???? Cut ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Wind Hair ???? Cut için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Wind Hair ???? Cut bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Wind Hair ???? Cut sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Wind Hair Yorumları

  1. Kişiye özel ilgi ve saç tasarımında bir numara diyebileceğimiz bir berber dükkanı . yüksek kalite asla tesadüf değildir . Saclarini seven herkez fazlasıyla memnun olur belki de kendini yeniden keşfeder . Özellikle hamdi beye teşekkürler.

  2. Uzun yıllardır Hamdi Beyden hizmet alıyorum. Rezervasyon sistemi, hijyen şartları, mesleki donanımı ile son derece başarılı bir arkadasim. Saç konusunda benim gibi hassassaniz kesinlikle öneririm.

  3. İlk defa gitmeme rağmen sanki yıllardır tanıyormuşum gibi mükemmel ilgi gösteriyorlar

    Çok cana yakın ve profesyonel insanlar

    Teşekkürler.

  4. Traş değil sanat resmen. Burada traş olana kadar hiç traş olmamışım. Gayet güzel. Herkese tavsiye ederim. ????????

  5. Izmirde ender kalitede rastlanan çok iyi bir berber dükkanı hamdi bey çok profesyonel . İlgisine teskkurler

Yoruma kapalı.