Weekly Market Hackescher Markt

4.4
(143)

Weekly Market Hackescher Markt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : An d. Spandauer Brücke 4-5, Berlin – Germany

Telefon : 0163 5450703

Weekly Market Hackescher Markt Yol Tarifi

Weekly market Hackescher Markt

Weekly Market Hackescher Markt Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi An d. Spandauer Brücke 4-5, Berlin – Germany olan Weekly Market Hackescher Markt, işletmesine 0163 5450703 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Weekly Market Hackescher Markt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Weekly Market Hackescher Markt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Weekly Market Hackescher Markt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Weekly Market Hackescher Markt ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Weekly Market Hackescher Markt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Weekly Market Hackescher Markt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Weekly Market Hackescher Markt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Weekly Market Hackescher Markt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 143

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Weekly Market Hackescher Markt Yorumları

  1. Şey, birkaç tezgahta yemek ve mum falan var. Benim için zorunlu bir şey yok. Ama üzerinde yürümek güzel

  2. Birçok farklı tezgahın bulunduğu güzel bir pazar. Özellikle acıktığınızda doğru yere geldiniz. Yemek harika görünüyordu!

  3. Kaliteli meyve / sebze ile çok güzel bir pazar. Ne yazık ki, orijinal ağırlıktan daha fazlasını ödersiniz. Ballı domatesler için 2,95 € olan 100g fiyatı ile 12g, perakendeci için sadece 35 sente kadar ekler! Bu her müşteriyle yapılırsa …..
    Yazık

  4. Müze adasından sadece 10 dakika uzaklıkta hoş bir keşif. Tesadüfen oldu ama öğle tatilimizi orada geçirdik.

  5. Turistler için özellikle iyi, ancak özel olarak iyi fırsatlar beklemeyin

Yoruma kapalı.