Uğur Oto

4.2
(76)

Buca Uğur Oto adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Aktepe, Akçay Cd. No:80, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 264 79 64

Buca Uğur Oto Yol Tarifi

Uğur Oto

Uğur Oto İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Aktepe, Akçay Cd. No:80, Gaziemir – İzmir olan Uğur Oto, işletmesine (0232) 264 79 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uğur Oto ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Uğur Oto yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Uğur Oto hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Uğur Oto ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Uğur Oto ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Uğur Oto için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Uğur Oto bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Uğur Oto sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 76

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Uğur Oto Yorumları

  1. Araba almak için gidip dumur olduğumuz, satacaklar arabayı kendileri kullanıp (1.600 km) sağını solunu vurup, sonrada hallederiz ama üstüne para isteriz diyen, esnaflıktan haberi olmayan insanların mekanı.

Yoruma kapalı.