Town Bar

3.7
(15)

Town Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Werderscher Markt 11, Berlin – Germany

Telefon : 030 4050461700

Town Bar Yol Tarifi

TOWN BAR

Town Bar Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Werderscher Markt 11, Berlin – Germany olan Town Bar, işletmesine 030 4050461700 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Town Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Town Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Town Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Town Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Town Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Town Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Town Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Town Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Town Bar Yorumları

  1. Hızlı öğle yemeği oldukça hızlı yenir. Bölümü bir şaka ve yarım saatten az bir süre sonra biz sipariş sonra beklemek zorunda kaldı, açlık buna göre oldu.
    Hizmet çok kolay.

  2. Aşırı fiyatlandırılmış, menüdeki fiyatları ücretlendirmeyin. Makbuzu düzeltmelerini isteyin, size yapabilecekleri bir şey olmadığını söyleyin. Ne pahasına olursa olsun kaçının. Gerçek bir soygun.

  3. Şampiyonlar Ligi finalini burada izledik ve akşamları harika bir şeyler atıştırdık.

Yoruma kapalı.